Terapia Systemowa Berta Hellingera

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Zweierlei Glück
83-89574-30-6
Asia

Bert Hellinger, urodzony w 1925 roku, studiował filozofię, teologię i pedagogikę. Pracował przez szesnaście lat jako członek katolickiego zakonu misyjnego wśród Zulusów w Afryce Południowej. Następnie został psychoanalitykiem, a poprzez doświadczenia dynamiki grupowej, terapii pierwotnej, analizy relacji i różnych działań hipnoterapeutycznych doszedł do etapu utworzenia własnej metody niezwykłej terapii sięgającej w przeszłość, ukazującej rodzinne ponadpokoleniowe uwikłania i problemy.

allali | 2014-03-23
Przeczytana: 05 stycznia 2014