Terapia Systemowa Berta Hellingera

Gunthard Weber Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Zweierlei Glück
Barbara Romero
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
psychoterapia terapia rodzinna terapia systemowa
Zweierlei Glück
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Barbara Romero
psychoterapia terapia rodzinna terapia systemowa

Ciekawa książka i koncepcja terapii, jednak mam w odniesieniu do niej mieszane uczucia.

Intrygujące koncepcje teoretyczne i metody terapii, jednak duża dyrektywność i jakiś rodzaj "nawiedzenia".
Czy to aby nie coś, co ociera się o sektę...?

Książka warta zgłębienia.

Pierwsza z książek Hellingera, którą czytałam. Dała mi ona ogólny obraz dot. tego, jak działają ustawienia i w jaki sposób pracują ustawiający.

To czy spodoba się ta książka Czytelnikowi zależy w dużym stopniu od tego, czy ta metoda terapii jest dla niego wiarygodna.
Jeśli po przeczytaniu kilku stron uznasz, że to bzdura i jakaś magia, to nie czytaj dalej, bo im bliżej końca, tym większa nuda.

• A Psychologia i pokrewne - przeczytane
  • Kraków góra