Monia ratuje Faraona

Seria: Już czytam
Wydawnictwo: Book House
Aleksander

Książka z serii "Już czytam!" to połączenie zabawnej historii i wspaniałych iIustracji, które sprawią, że dzieci pokochają ją od pierwszego czytania! Opowieść napisana prostym, barwnym językiem i dużą czcionką, sprawi, że czytanie stanie się ich największą przyjemnością! W tym tomie czytelnik dowie się, że Faraon może być z ogonem, czego nie może sobie wyobrazić dzielnicowy Śliweczka. Ale czy...

W tym tomie czytelnik dowie się, że Faraon może być z ogonem, czego nie może sobie wyobrazić dzielnicowy Śliweczka. Ale czy przypadkiem nie zaszła tu jakaś pomyłka? Kim jest Faraon? I dlaczego Monia jest gotowa dla niego wejść do komina?

Agacha | 2016-12-14
Przeczytana: 14 grudnia 2016

Zabawna, ładnie ilustrowana historia o Moni i Faraonie. A kim jest Faraon? Tego dowiecie się po przeczytaniu książki.

Ida | 2016-09-25
Przeczytana: 25 września 2016

Wesoła historyjka o dziewczynce, której zaginął kot. Chociaż temat może kogoś zmylić i posądzi mnie o brak wrażliwości ;). Zapewniam jednak, że nic złego się nie stało i kot był cały czas w pobliżu, ale w nietypowym miejscu. Książka odpowiednia dla starszych już czytających dzieci i tych, którym rodzice czytają na dobranoc.
Nietuzinkowe ilustracje i zabawne nazwy postaci dopełniają humorystyczną stronę opowieści.

ola | 2013-10-13

fascynujące przygody