Monia ratuje Faraona

Okładka książki Monia ratuje Faraona
Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Book House Seria: Już czytam literatura dziecięca
48 str. 48 min.
literatura dziecięca
Już czytam
Book House
2009-01-01
2009-01-01
48 min.

więcej Więcej

Ciekawa opowieść o dziewczynce, której zaginął przyjaciel o imieniu Faraon. Zabawna i zaskakująca historia, pełna humoru sprawiła, że moja córce bardzo się podobało :)

Fajna, zaskakująca.

"Już czytam", to seria, która nie tylko pomaga odkryć radość z samodzielnego czytania. To zbiór świetnie dopracowanych powieści dla młodych czytelników: pełnych przygód i doskonałego humoru. Nieraz czytamy historie wspólnie, bo Rafałek też stał się fanem "książek przygodowych". Dzieci siedzą nieruchomo i z zapartym tchem śledzą losy bohaterów. Tylko co jakiś czas ich wzrok...

Zabawna, ładnie ilustrowana historia o Moni i Faraonie. A kim jest Faraon? Tego dowiecie się po przeczytaniu książki.

Wesoła historyjka o dziewczynce, której zaginął kot. Chociaż temat może kogoś zmylić i posądzi mnie o brak wrażliwości ;). Zapewniam jednak, że nic złego się nie stało i kot był cały czas w pobliżu, ale w nietypowym miejscu. Książka odpowiednia dla starszych już czytających dzieci i tych, którym rodzice czytają na dobranoc.
Nietuzinkowe ilustracje i zabawne nazwy postaci...

fascynujące przygody

• 2016