Szczęście. Odkrywanie bogactwa psychicznego

Seria: Mistrzowie Psychologii
Wydawnictwo: Smak Słowa
Happiness: Unlocking the Mysteries of Psychological Wealth
Mariusz

Długo oczekiwane kompendium wiedzy o szczęściu i jego korelatach. Wyniki najnowszych badań w tym zakresie i najświeższe pomysły naukowców przedstawione zostały na tle dotychczasowych, bogatych osiągnięć w tej dziedzinie. Autorzy skupili się na zaprezentowaniu praktycznego wymiaru przeprowadzonych przez nich badań i wyczerpująco odpowiedzieli na najważniejsze pytania dotyczące konsekwencji bycia szczęśliwym – w zakresie relacji z innymi, zdrowia i pracy. Czy pieniądze dają szczęście? Na ile poczucie szczęścia jest zdeterminowane przez nasze geny? Czy można być za bardzo szczęśliwym? Czy bycia szczęśliwym można się po prostu nauczyć? Odpowiedzi na te i inne pytania znaleźć można w tej fascynującej książce, w której naukowe podejście i najnowsze osiągnięcia badaczy ukazane są w sposób przystępny i zrozumiały nie tylko dla znawców.

źródło opisu: http://www.smakslowa.pl/

źródło okładki: http://www.smakslowa.pl/