Szczęście. Odkrywanie bogactwa psychicznego

Okładka książki Szczęście. Odkrywanie bogactwa psychicznego
Ed DienerRobert Biswas Diener Wydawnictwo: Smak Słowa Seria: Mistrzowie Psychologii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Mistrzowie Psychologii
Happiness: Unlocking the Mysteries of Psychological Wealth
Smak Słowa
2010-12-01
2010-12-01
Agnieszka Nowak
psychologia szczęście życie człowiek

więcej Więcej

Jeżeli kogoś interesuje, co to znaczy szczęście, jak go "szukać" i rozumieć oraz jest ciekawy badań na ten temat - to właśnie książka dla niego.
Ciężko być mi bardzo obiektywną, co do treści, ponieważ studiując psychologię, materiał został powtórzony i o wielu badaniach oraz faktach z tej książki wiedziałam.

Przeciętnej osobie, która nie siedzi w książkach...

• Psychologia
  • Chcę przeczytać: naukowe i lit. faktu
  • Psychologia
  • (3) Koniecznie przeczytam!
  • Poradniki
  • 2019