JIU JITSU Sztuka walki obronnej

JIU JITSU Sztuka walki obronnej
83-900172-7-X
jui, jitsu, sztuka walki
sport

Książka ta jest najobszerniejszą pracą, jaka dotąd ukazała się w Polsce na temat japońskiej sztuki walki jiu - jitsu. Stanowi ona pewnego rodzaju próbę syntetycznego ujęcia wielu różnorodnych, niekiedy zupełnie nowych nnie publikowanych dotychczas w kraju w tym zakresie zagadnień dotyczących japońskiej sztuki walki jiu - jitsu.

weatherwax | 2015-12-27
Na półkach: Przeczytane, Autobiografie

Mistrz Ju-Jitsu, który wprowadził do Polski tę sztukę walki. Wykształcił dziesiątki uczniów, dzięki którym dziś w ju-jitsu Polacy zdobywają szereg medali na arenach międzynarodowych. Ta książka to idealny wstęp, a zarazem podsumowanie jednej z najstarszych sztuk walki.

Jacollo | 2014-06-29

Ksiązka bardzo dobra. Bardzo mi zalezy na tej książce, a nie mogę jej dostać. Jeżeli ktoś chciałby odsprzedać bo mu nie potrzebna bądź nie przywiązuje do niej większej wagi proszę o kontakt :):) Dziękuję

książek: 2045
Darek DTSG | 2013-08-31