Pierwsze kroki

Tłumaczenie: Alicja Marcinkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "My dwudziestolatki, trzydziestolatki...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
5 (23 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Babyface
83-241-1686-9
Wanda

Trzydziestoletnia dziennikarka zostaje matką i zaczyna borykać się z zupełnie nieprzewidzianymi problemami. Zawrotna kariera niemowlaka w reklamie, znikający niedoszły mąż i ognisty romans - czy to dzień powszedni statystycznej rodziny? Przezabawne perypetie współczesnych rodziców - celne obserwacje damsko-męskich układów, cięty humor i błyskotliwe dialogi.

mila1982 | 2014-01-06
Przeczytana: 25 lipca 2010

Daję tak wysoką ocenę tylko dlatego, że mam do tej książki sentyment. O swojej ciąży dowiedziałam się w równie szokujący sposób, więc nieoczekiwane macierzyństwo zbliżyło mnie do głównej bohaterki. Zazdroszczę zwłaszcza ognistego romansu z młodym, zdrowym i jędrnym Francuzem. Niestety, książka mało realna, nie licząc niemowlęvego jedzenia lądującego z plaskiem na każdej możliwej powierzchni.
Pozatym, książkę zakupiłam na jakimś nędznym kiermaszu podczas wakacji z ukochanymi rodzicami, którzy wspierali mnie gorąco w trakcie huśtawki nastrojów.

Agnieszka | 2013-05-20

zbyt dużo opisów banalnych rzeczy, lekko nudna.
Plus za parę śmiesznych wątków związanych z macierzyństwem.

nietoperzyca | 2016-09-11
Przeczytana: 26 lipca 2011