Ciało człowieka. Studium antropologii filozoficznej

83-7188-823-6
cialo, antropologia
filozofia i etyka
Raptozaur

Ciało człowieka jest jednym z najbardziej pasjonujących zagadnień antropologii filozoficznej. Czym ono jest Jaka jest jego rola Co je wyróżnia Czy człowiek jest ciałem, czy też ciało jest tylko narzędziem, którym się posługuje Jak odczuwamy swoje ciało, jak postrzegają je inni, jak też z kolei my odbieramy ciała innych Czy jest nasze i jednocześnie dla nas obce Na te i inne, równie frapujące, pytania próbuje odpowiedziec niniejsza książka.

Miro | 2015-12-16
Anita O | 2014-02-01