Klub nocowanek u Rosie

Tłumaczenie: Magdalena Bruczkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub Nocowanek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Twój Styl
The Sleepover Club at Rosie's
83-7163-141-3
klub nocowanek, Rosie
Dominika

Felicity marzy o własnym zwierzaku, więc kiedy wychowawczyni dziewczynek szuka kogoś, kto zająłby się szkolnym chomikiem przez weekend, Felicity zgłasza się pierwsza. Przecież nie wiąże się z tym żadne ryzyko. No bo jaki kłopot może sprawić jeden uroczy, mały chomik zaproszony na nocowankę?

Dominika | 2010-11-25

W tej serii zaczytywałam się jeszcze jako trzecio, czwartoklasistka. Bardzo miło wspominam 'klub nocowanek' :d

Mary14 | 2013-06-03
Przeczytana: 04 lipca 2011

Niezła dla dziewczyn, które lubią wymieniać po nocach ploteczki z koleżaneczkami. Czy Rosie dostanie swojego zwierzaka? Przeczytaj, jeśli chcesz się dowiedzieć!

adorable | 2010-11-24

Książkę czytałam kilka, a może nawet kilkanaście lat temu, ale pamiętam ją do dziś, więc jest to znak, że była warta przeczytania. :)

Chain | 2013-04-04

Przepadałam za serią tych krótkich książeczek i nawet pamiętam wszystkie przygody bohaterek do tej pory:) Czytałam ten cykl z wypiekami na twarzy i zainspirował mnie do organizowania podobnych nocowanek z przyjaciółkami, to były świetne czasy :)

carmel_memo | 2016-09-30
Klaud | 2016-08-30