Dance while you can
Beata

Elizabeth Sorill, pielęgniarka, nawiązuje romans z uczniem jednej z najbardziej ekskluzywnych szkół w Anglii. Kiedy ich związek wychodzi na światło dzienne, wybucha skandal, który rozdziela kochanków. Ona wychodzi za mąż za starszego od siebie milionera, on żeni się ze znaną malarką. Po latach spotykają się w tragicznych dla Elizabeth okolicznościach. Aleksander - wzięty adwokat - ma szansę pomóc byłej ukochanej.

źródło opisu: Da Capo, 1994

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kasiek | 2014-08-02
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 01 sierpnia 2014

Książka niby dość ciekawa, niby dużo się w niej dzieje, ale nie wciągnęła mnie zbytnio.

Madi | 2013-06-30

Czytałam ją jakieś 20 lat temu i na tamte czasy dość mi się podobała.

Gabriela Pytel | 2014-01-03

Czytałam kilka lat temu jest to książka do której wrócę i to niebawem. Polecam wiele ciekawych stron:)

eMM | 2016-05-06
Lewik | 2016-01-13