The protector
Wanda

Sprawiając dobre uczynki, szlachetni ludzie nie myślą o wdzięczności. Anna de Leon z pewnością nie oczekiwała, że Morvan Fitzwaryn, którego przyjęła w czasie zarazy do swego zamku i opiekowała się nim, dopóki nie wyzdrowiał, będzie chciał się odwdzięczyć, uwodząc ją. Dzielnej, przyzwyczajonej do wydawania rozkazów dziewczynie opieranie się temu przystojnemu mężczyźnie przychodzi coraz...

Sprawiając dobre uczynki, szlachetni ludzie nie myślą o wdzięczności.

Dzielnej, przyzwyczajonej do wydawania rozkazów dziewczynie opieranie się temu przystojnemu mężczyźnie przychodzi coraz trudniej, a, niestety, jeśli chce pokonać dawnego wroga, będzie zdana na pomoc Morvana. Tylko czy wróg poza murami zamku jest bardziej niebezpieczny od sojusznika w twierdzy?

Nadiaa | 2013-01-21
Przeczytana: 20 stycznia 2013

bardzo przeciętna...główni bohaterowie irytujący.Zwłaszcza Anna denerwowała mnie przez pól ksiązki.

Orlica | 2012-03-27
Przeczytana: 27 marca 2012

Nawet jak na ten rodzaj literatury, to powieścidło jest bardzo mierne. Oboje główni bohaterowie są niesamowicie irytujący i na ich miejscu pewnie pozabijałabym się przy pierwszej konwersacji ;)
Fabuła nie jest zbyt wciągająca, nie trzyma się kupy, równie dobrze mógłby to być środkowy wycinek jakiegoś argentyńskiego tasiemca z telewizji.
W kategorii babskich odmóżdżaczy znalazłabym całą masę znacznie lepszych książek.

Babygrace | 2017-06-04
Przeczytana: kwiecień 2004