Rozmowy w Neapolu

Wydawnictwo: Szpak
83-901443-6-0
aklime

Publikacja ta poświęcona jest ostatnim utworom Herlinga-Grudzińskiego, opublikowanym w latach 1994-99. Jej analityczny charakter, szczegółowe interpretacje i zaskakujące, dramatyczne komentarze tworzą niezwykły 'esej mówiony na dwa głosy'. Razem z 'Rozmowami w Dragonei' są najpełniejszym autokomentarzem Herlinga-Grudzińskiego do całości jego dzieła, niezbędnym każdemu, kto interesuje się jego twórczością.

Strange_Molly | 2016-10-11
Przeczytana: 16 października 2016