Aktywna strona nieskończoności

Tłumaczenie: Sebastian Musielak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Nowej Myśli". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
The Active Side of Infinity
83-7120-915-0
szamanizm, antropologia
Róża_Bzowa

Ostatnia książka badacza magii Indian Yaqui. Autor przez trzynaście lat pobierał nauki u don Juana Matusa, naguala pradawnej linii czarowników meksykańskich. Czy naprawdę skoczył on w przepaść aby dowieść swej pełni i stać się szamanem? I czy don Juan w ogóle istniał, czy też był tylko tworem wyobraźni? Uważny czytelnik znajdzie odpowiedzi na zadane pytania w tej najbardziej osobistej książce autora.

Eraser | 2014-10-04
Przeczytana: 04 października 2014

Zdecydowanie najsłabsza z dotychczasowych książek Castanedy (porównując pozycje z serii "Sztuka wojownika" oraz "Sztuka podchodzenia"). Największą część stanowią rzekome historie z życia autora, które mnie nie zaciekawiły. Sprawiają wrażenie spisanych i zredagowanych snów autora.
Don Juan Matus pojawia się rzadziej niż dotychczas.
Książka miejscami wydaje się niepotrzebnie wulgarna.

trzeplazielona | 2014-11-19
Przeczytana: kwiecień 2014

Gorąco polecam. Znajdziecie w niej dużo ciekawych informacji, o ile interesujecie się alternatywnym sposobem spostrzegania świata

anemonehybrida | 2012-12-17
Marcin Janusz | 2017-02-25