Gdzieś po drodze

Somewhere along the way
83-05-13331-1
romans
Wanda

Powiódł ją do znajdującego się tuż obok niewielkiego zagajnika i pociągnął za sobą na miękką, letnią trawę. Ujął jej dłonie i delikatnie pocałował. Te pocałunki miały jeszcze większą moc niż te w usta. W odpowiedzi jej całe ciało zadrżało, jakby wachlowały je skrzydła setek motyli. Jeszcze przez chwilę Ross pieścił jej dłonie, po czym oplótł nimi swoją szyję i pchnął delikatnie Annabellę, tak że położyła się na zapraszającej, pachnącej trawie. Leżała bezwładna pod ciężarem jego ciała, a jej serce biło dziko, przepełnione radosnym oczekiwaniem.

Amandine | 2012-10-06
Przeczytana: 06 października 2012

Może nie jest to kto wie jaka nowość może nie wnosi kto wie jakich wątków do tego co już znamy, ale zdecydowanie nie mogę powiedzieć, że jest na wskroś nudna i przewidywalna. Mnie osobiście zaskoczyły wydarzenia przed zakończeniem i bardzo polubiłam wszystkie postacie. Z miłą chęcią przeczytałabym to jeszcze raz.

Lucyjuicy | 2012-01-24
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 16 stycznia 2012

Typowe i stereotypowe romansidło. Niestety poziomem nie dorasta do wielu Harlequin'ów, a przerasta ciężarem tomiska. :) Na jeden raz.

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: sierpień 2012

historyczne romansidło, czasami się ciągnie, ale da się przeczytać ;)

monikacik | 2017-05-06
Na półkach: Przeczytane, Romans, 2017