Kraina Kolorów – Księga Nadziei

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
83-207-1570-9
Kraina Kolorów
skime

"Kraina Kolorów. Księga Nadziei" to powieść z elementami fantazy. Grupka dzieci z naszego świata przybywa do innego świata - Krainy Kolorów, w której panująca władczyni, ma możliwość nadawania kolorów wszystkim rzeczom. Kraina ta pełna jest magii, czarów i smoków. Zadaniem dzieci jest uratowanie Krainy, której grozi niebezpieczeństwo ze strony Pani Czarnej.

majek | 2017-02-18

Jedna z wielu książek, jakie przeczytałam w podstawówce. Jedna z niewielu, jakie wbiły mi się do głowy i do dziś nie potrafią z niej wyjść. Prawdopodobnie obrosła już w piórka wyobrażeń, ale wspominam ją z rozrzewnieniem. Kiedyś może ją znajdę i kupię, ku uciesze wewnętrznego dziecka ;)

Nie jest zła, przynajmniej nie dla dzieciaków, chociaż momentami odnosi się wrażenie, że ta książka to takie "nie wiadomo co".
Pamiętam, że najbardziej zafascynowała mnie postać diabolicznego pomocnika, który przywodzi na myśl Igora.

Scarlett | 2011-10-17
Przeczytana: 2009 rok

Polecam, chociaż nie jest to najlepsza książka jaką w życiu czytałam. Dużo się dzieje i szybko czyta, ponieważ to książka dla 11-latków. Ja właśnie w tym wieku ją czytałam i podobała mi się.

sylabye | 2017-04-20
Mirabel91 | 2016-10-28