Restrukturyzacja, konsolidacja, globalizacja przedsiębiorstw

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814413
biznes, finanse

Książka poprzez analizę zjawisk i liczne przykłady ilustruje rzeczywiste przejście procesu zmian w polskiej gospodarce w etap jakościowy, w którym do wzrostu i rozwoju nie wystarcza przywrócenie elementarnego porządku w gospodarce i uruchomienie rezerw prostych w przedsiębiorstwach. Zarządzanie staje się uniwersalnym wyzwaniem na poziomie najwyższego profesjonalizmu, wymagającym od menedżerów równoczesnego czerpania z narosłych doświadczeń, głębokiej wiedzy i jak zawsze niezbędnej intuicji.