Fanatycy

Wydawnictwo: Amber
The Savage Day
83-7082-009-3
Casthaluth

Dla fanatyków z ugrupowania Synowie Irlandii zamachy bombowe, porwania i wyroki śmierci są sposobem na życie i walkę z brytyjskim imperium. Chroniczny brak pieniędzy popycha zamachowców do zuchwałej próby przejęcia cennej przesyłki morskiej zawierającej złoto. Skarb, który może wywołać nową serię terrorystycznych zamachów, został ukryty w jednej z niezliczonych zatok północnej Szkocji. Do...

Skarb, który może wywołać nową serię terrorystycznych zamachów, został ukryty w jednej z niezliczonych zatok północnej Szkocji. Do poszukiwań cennej przesyłki stają członkowie IRA i agenci brytyjskiego wywiadu.

Obie strony są równie bezwzględne i okrutne. Spirala terroru rozkręca się.

wiejskifilozof | 2014-07-28

Szybka książka,to przeczytania w jeden wieczór.W dziale sensacja,raczej nie oryginał.Ot,dużo strzelaniny,ogólnie dla fanów Higginsa jak znalazł.

Trefny | 2015-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2015