Na celowniku

Książka jest przypisana do serii/cyklu "UNACO". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: VIK
Prime Target
83-87782-07-6
piotrex

Z okładki: W pokoju hotelowym zamordowanej pracownicy amerykańskiego rządu zostaje znaleziona lista nazwisk. Jak się okazuje, są to potencjalne ofiary groźnej, głęboko zakonspirowanej grupy, która zagraża bezpieczeństwu świata, a zrodziła się w ostatnich dniach II wojny światowej. Na złowieszczej liście jest również Andreas Wollf, komputerowy geniusz, odpowiedzialny za zabezpieczenie ICON -...

Z okładki:
W pokoju hotelowym zamordowanej pracownicy amerykańskiego rządu zostaje znaleziona lista nazwisk. Jak się okazuje, są to potencjalne ofiary groźnej, głęboko zakonspirowanej grupy, która zagraża bezpieczeństwu świata, a zrodziła się w ostatnich dniach II wojny światowej. Na złowieszczej liście jest również Andreas Wollf, komputerowy geniusz, odpowiedzialny za zabezpieczenie ICON - skomputeryzowanego systemu identyfikacji przestępców. Złamanie kodów ICON oznaczałoby klęskę sił międzynarodowego wymiaru sprawiedliwości. Do wyjaśnienia tajemnicy listy i kolejnych morderstw oraz zapewnienia bezpieczeństwa Wollfowi, szef UNACO, Malcolm Philpott, kieruje swoich najlepszych agentów - Mike'a Grahama i Sabrinę Carver.

willi_75 | 2017-04-14
czytnik | 2016-06-23