The Tale of Mrs. Tiggy - Winkle
8385193154
Anna

Wyobraźnia Beatrix Potter, autorki książeczek dla dzieci, jest nieograniczona. Bohaterką kolejnego tomiku z serii "Biblioteka Królika Piotrusia" jest sympatyczna pani Jeżyca, pracująca jako praczka. Zabawna historyjka, ozdobiona pięknymi ilustracjami, podbije serca nie tylko dziecięce.

źródło opisu: Siedmioróg, 1991

źródło okładki: zdjęcie autorskie

ktosiek | 2016-05-28
Przeczytana: 28 maja 2016

To taka wspaniała książeczka. Pani Mrugalska to uroczy jeżyk który swoim ciepłem i dobrocią zawsze przypominał mi moją babcię. Uwielbiam wracać do Biblioteki Królika Piotrusia. Są to jedne z najładniej ilustrowanych książek jakie przyszło mi oglądać. Polecam :)

Basia_Pelc | 2013-03-29

Pani Mrugalska to według mnie najwspanialsza postać stworzona przez Potter. Zabawna poduszka na igiełki przyodziana w ubrania przez które wszędzie wystają kolce, ciepła, uczynna, miła, bezinteresowna, kochana. Jak prawdziwa babcia, lub mama.

Basia | 2016-10-15
Mollinka_90 | 2016-07-10