Pani Mrugalska

Beatrix Helen Potter Wydawnictwo: Siedmioróg Seria: Biblioteka Królika Piotrusia literatura dziecięca
The Tale of Mrs. Tiggy - Winkle
Biblioteka Królika Piotrusia
literatura dziecięca klasyka dziecięca

mam złamane serce

from Ryo to Akiko, birthday

Cała seria książek z Biblioteki Królika Piotrusia jest cudowna i dopracowana, ale moim córkom najbardziej podobała się Pani Mrugalska. Czytałyśmy ją tyle razy, że mogłabym ją opowiadać z pamięci.
Magiczna seria dla maluchów

Na półkach: , , , , ,

To taka wspaniała książeczka. Pani Mrugalska to uroczy jeżyk który swoim ciepłem i dobrocią zawsze przypominał mi moją babcię. Uwielbiam wracać do Biblioteki Królika Piotrusia. Są to jedne z najładniej ilustrowanych książek jakie przyszło mi oglądać. Polecam :)

Pani Mrugalska to według mnie najwspanialsza postać stworzona przez Potter. Zabawna poduszka na igiełki przyodziana w ubrania przez które wszędzie wystają kolce, ciepła, uczynna, miła, bezinteresowna, kochana. Jak prawdziwa babcia, lub mama.

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Wielokrotnie czytane
  • Piwnica
  • Rok: 2019
  • Książki, które będę czytać dzieciom

Dodaj cytat z książki Pani Mrugalska