Księga wróżek i czarownic

Tłumaczenie: Marta Deryło
Wydawnictwo: Wydawnictwo Paweł Skokowski
83-87529-32-X
wiedzima

Księga wróżek i czarownic przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia. Młodzi czytelnicy poznają w niej wiele fantastycznych postaci z bajek, baśni i legend. Spotkają też czarownice i wróżki z różnych stron świata, błąkające się nocami duchy i wampiry. Przeczytają również o obyczajach, potrawach i dorocznym Balu Czarownic. Z Księgi nie można się wprawdzie dowiedzieć, jak zostać wiedźmą czy duchem, ale rozdziały poświęcone karnawałowym kostiumom podpowiedzą, jak się do nich upodobnić. Pomysły na zabawy karnawałowe oraz barwne dekoracje pomogą wyczarować bajkowy nastrój.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne

Assapan | 2011-08-09
Na półkach: Lubię, Przeczytane

Cudowna książka z dzieciństwa. Spędzałam nad nią godziny i marzyłam o świecie tych legendarnych "potworków". Tyle zabaw, jakie wymyśliłam z jej udziałem... Aż trudno zliczyć :).

Rever | 2012-08-14

Cudowna książka mojego dzieciństwa. Po żadną inną nie sięgałam równie często. Świetne historie i ilustracje, niezwykle rozwija wyobraźnię :)

Ania | 2012-07-29

Była to moja ulubiona książka z tej serii. Tak jak i przy pozostałych książkach uwielbiałam ją przeglądać i słuchać czytanych tekstów

ewacullen | 2013-10-01
Przeczytana: 2002 rok

Dosatłam ją 12 lat temu ale ciągle lubię do niej wracać :D Gorąco polecam!

Madi | 2016-12-02
ChiHeng | 2016-06-16