Kobiety górą

8371201508
seks, mężczyzna, kobieta, miłość
poradniki
Eida

„Kobiety górą” Nancy Friday to podręcznik wyzwolenia kobiecej seksualności. Trzecia z cyklu książka o fantazjach seksualnych kobiet. Fantazje zmieniają się wraz z kobietami. Nasze babcie fantazjowały o gwałcie, kobiety młodsze fantazjują o tym, że to one gwałcą mężczyzn. Książka składa się z obszernego wstępu, rzucającego światło na kobiecą seksualność (Friday m.in. odczarowuje mit, według którego kobiety są mniej zainteresowane seksem niż mężczyźni) oraz rozbudowanej części fantazji kobiet. Fantazje są pogrupowane i omówione przez Nancy z wielką starannością. Książka tak podniecająca, jak i wyzwalająca!

Marta | 2012-11-10
Przeczytana: 2009 rok

Kupiona w wersji angielskiej na car boot. Mogłam poćwiczyć język angielski i przy okazji - język miłości :)

Nioy | 2016-09-18
książek: 2044