Mój tajemny ogród

Tłumaczenie: Ewa Starołęcka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tylko dla Dorosłych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
My secret garden
83-85202-41-2
pragnienia, marzenia, fantazje
Olga

Kupując książki z tej serii stajesz się właścicielem najlepiej sprzedających się poradników seksuologicznych na świecie.Cudownie...Wreszcie kobiety mogą poznać najskrytsze sekrety pań i nie czuć się już tak samotne w swoich pragnieniach erotycznych. Los Angeles Times.

Po przeczytaniu wielu różnych dzieł nie spodziewałem się, że jakaś książka może mnie jeszcze zaskoczyć. Lektura była intrygująca, dawała do myślenia. Zwłaszcza z psychologicznego punktu widzenia. Szczerze żałowałem, że fantazje były opatrzone tak skromną ilością informacji odnośnie ich autorek. Z pewnością można by było z tego materiału sporządzić ciekawą pracę psychologiczną/seksuologiczną. Nie mniej jednak polecam kobietom by zrozumiały, że nie jest coś z nimi "nie ta" i mężczyznom (chyba nawet bardziej) by spróbowali zrozumieć świat kobiet.

enhap | 2015-06-24
Przeczytana: 28 listopada 2014

Bardzo mocna i otwierająca książka, zwłaszcza dla tych, którzy uważają kobiety za zamknięte i bezmózgie stworzenia. Lub po prostu obiekty :)
Nie ma to jak doza opisanych kobiecych seksualnych wyobrażeń :) Facet mógłby się w tym po prostu zatopić, z jednej strony ze szczęścia (bo w sumie można by było pogadać i je zacząć spełniać) a z drugiej... zamknąć z rozpaczy.
Kobiety - wiecie już od dziesiątek lat, że można o tych rzeczach mówić. Książka jest dość stara (pierwsze wydania to lata 70')... Więc czemu ze sobą nie rozmawiamy?
Polecam

wildfemale | 2015-12-24
Przeczytana: 24 grudnia 2015

Zupełnie przeciętne dzieło, które nie wiadomo do końca czym jest. Autorka nie potrafiła się zdecydować, czy sublimuje swój wojeryzm, czy prowadzi projekt naukowy.
Jedyna dostrzegana przeze mnie wartość tej książki polega na tym, że stanowi ona dokumentację faktu, że kobiety (a nie tylko mężczyźni) mają fantazje erotyczne.
Liczyłam na to, że lektura ta rozwinie moją wyobraźnię erotyczną, ale niestety celu tego nie zrealizowałam.

Anula | 2011-11-19

Jeżeli ktoś mogłby mi pożyczyć tą książkę to będę bardzo wdzięczna i prosze o kontakt.

JacekG | 2012-09-24

Nie wiedziałem, że książka może być tak samo dobra co film porno :)

King_a | 2015-10-08

Dzięki tej książce nie musimy czuć się jak seksualne dewiantki.

passenger1307 | 2016-12-18
Borys | 2016-10-17