Żona dyplomaty

Tłumaczenie: Aleksander Glondys
Wydawnictwo: Aramis
The Diplomat's Wife
Michał

Wiedeń – wyrafinowane dyplomatyczne środowisko, ambitni mężczyźni, oszałamiające kobiety. A wśród tego wszystkiego Elizabeth Thornton, piękna i elegancka, "doskonała żona" brytyjskiego dyplomaty. Jej szczęście i spokój zakłóca jednak pojawienie się Karla, miłości sprzed lat. Kiedy ich związek odżywa, Elizabeth wie, że oto nadszedł czas i konieczność wyboru: bezpieczne, pełne rodzinnego...

Kiedy ich związek odżywa, Elizabeth wie, że oto nadszedł czas i konieczność wyboru: bezpieczne, pełne rodzinnego ciepła życie z mężem, czy też bezbrzeżna i obezwładniająca namiętność do Karla...
"Żona dyplomaty" to wielkie szczęście, seks i mocne namiętności tętniące pod złudnym spokojem i blichtrem eleganckiego świata.

Marianna | 2016-05-10
Przeczytana: 2010 rok