zarzadzanie komercyjną firmą medyczną

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse

W książce adresowanej przede wszystkim do menedżerów firm medycznych, inwestorów oraz innych osób zainteresowanych sektorem ochrony zdrowia przedstawiono strategiczne, marketingowe, ekonomiczne, finansowe, informatyczne, personalne organizacyjne narzędzia wykorzystywane w procesie skutecznego zarządzania komercyjnymi firmami medycznymi. Głównym celem autorów publikacji jest dostarczenie menedżerom prywatnego biznesu medycznego efektywnych metod i narzędzi rywalizowania nie tylko z krajowymi podmiotami świadczącymi usługi medyczne, lecz również z zagraniczną konkurencją.