Piekielnie dobra książka o sprzedaży. 16 żelaznych zasad osiągania sukcesu w sprzedaży

Wydawnictwo: MT Biznes
The best damn sales book ever
biznes, finanse

Istnieją niezliczone książki poświęcone sprzedaży. Ich autorzy utrzymują, że zdradzają czytelnikom sekrety tego, jak być wspaniałym sprzedawcą. Wiele z nich zawiera przydatne pomysły i porady. Nie ma jednak znaczenia, ile asów sprzedawca kryje w rękawie, jeśli w swoim arsenale nie posiada on najważniejszej broni: motywacji do tego, by wyjść w świat i sprzedawać! Choć retoryczne sztuczki i różne fortele czasem okazują się skuteczne, nie one decydują o tym, czy jakiś sprzedawca jest świetny. Najw

zetens | 2014-06-13

Ksiazka napisana dosc dosadnym jezykiem, co dla mnie jest plusem. Niestety malo konkretow

Kamila | 2015-02-20
Na półkach: 2015, Przeczytane