Buty szczęścia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
978-83-08-04535-0
Ag2S

Sprawdzone przepisy na udane życie. "Buty szczęścia" to kolejna porcja dobrej energii od Ewy Woydyłło, która radzi co możemy zrobić dla siebie, co dla innych, a co uczynić dla swojego związku. Przestrzega też przed tym, czego absolutnie nie powinniśmy robić i jak zawsze zapewnia, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Podaje sprawdzone recepty na to JAK ŻYĆ, ABY BYŁO NAM DOBRZE ZE SOBĄ I INNYM...

Sprawdzone przepisy na udane życie.

"Buty szczęścia" to kolejna porcja dobrej energii od Ewy Woydyłło, która radzi co możemy zrobić dla siebie, co dla innych, a co uczynić dla swojego związku. Przestrzega też przed tym, czego absolutnie nie powinniśmy robić i jak zawsze zapewnia, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Podaje sprawdzone recepty na to JAK ŻYĆ, ABY BYŁO NAM DOBRZE ZE SOBĄ I INNYM Z NAMI.

W książce – obok odpowiedzi na ważne pytania – czytelnicy znajdą również nastrojowe ilustracje, które wprowadzają w dobry nastrój, wywołują uśmiech i wzbudzają pozytywne emocje.

książek: 1946
skarbka78 | 2014-11-08
Przeczytana: 07 listopada 2014

Książka składa się z 4 części:
- Co możemy zrobić dla siebie;
- Co możemy zrobić dla naszego związku;
- Co możemy zrobić dla innych;
- Czego nie powinniśmy robić.
W każdej z części czytelnik znajdzie wiele przydatnych rad pomocnych w codziennym życiu. Polecam.

Radosław Gabinek | 2017-04-21
Na półkach: Przeczytane, E-booki, 2017 rok
Przeczytana: 12 kwietnia 2017

osinskipoludzku.blogspot.com

Buty szczęścia" to książka, która może nie wprowadza jakiejś wielkiej rewolucji w sposobie myślenia świadomie żyjących osób, ale zdecydowanie zasługuje na lekturę gdyż skłania do refleksji. Autorka snuje rozważania dotyczące charakteru naszych relacji z samym sobą jak również otoczeniem, nad wzajemnym wpływem na własne postępowanie i podejmowane w życiu decyzje. Poddaje przy tym kilka sposobów na to jak zwiększać satysfakcję i zadowolenie z tegoż życia, które możemy wykorzystać od zaraz. Czasem wystarczy po prostu zmienić perspektywę aby żyło się nam lepiej. Nie każdy zastój, kryzys życiowy jest od razu powodem do załamania, depresji a co za tym idzie wizyty w gabinecie psychoterapeuty czy lekarza psychiatry. W niektórych przypadkach odrobina świeżego powietrza, które przewietrzy nasz umysł jest wystarczającym bodźcem do podjęcia decyzji o zmianie.

Ewa Woydyłło snuje swoje rozważania w nieprzytłaczającym tonie, przy okazji demonstrując elastyczność...

Paulina | 2014-10-17
Przeczytana: 16 października 2014

Rewelacyjna, przydatna, inteligentna. Posiada bardzo dużo przydatnych informacji o życiu każdego z Nas. W tej książce każdy znajdzie coś dla siebie. Książka pomocna, pomaga zrozumieć nasze problemy, blędne myślenia oraz rozwiać Nasze wątpliwości.

Justyna | 2012-12-08
Przeczytana: 08 grudnia 2012

Jak każda książka poradnikowa "Buty szczęścia" zawierają szereg konkretnych wytycznych, które prowadzić nas mają do zadowolenia z siebie i innych. Są to zazwyczaj rzeczy banalne ale jak często nam w codziennym życiu umykają, więc warto sobie o nich przypomnieć. Polecam szczególnie rozdział na temat udoskonalania naszego związku :)

Anna-mojeksiążki | 2011-05-23
Na półkach: Pożyczone, Przeczytane
Przeczytana: maj 2011

Jakoś nie przepadam za poradnikami. Tego nie byłam w stanie doczytać, pomimo dobrych chęci.... a nie lubię się zmuszać do kiepskich książek - szkoda czasu. Przyniosła mi go pełna dobrych chęci przyjaciółka i dla niej próbowałam :-)

Agnieszka | 2016-05-14
Przeczytana: 14 maja 2016

"Od sposobu myślenia zależy samopoczucie"

Bardzo wartościowa książka, ukazująca esencję życia, jego elementy, nad którymi warto się pochylić. Lektura ubogacająca.

Goldie | 2016-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2016

Bardzo mądra - prosta, ale mądra. Pisana bez zadęcia, nie z pozycji "ja jestem genialny psycholog, a ty człowieczku pracuj nad sobą" tylko bardziej na zasadzie porad przyjaciela. Niewielkie rozdziały, ale trafiające w sedno! Wiele tekstów zmusza do zastanowienia typu "zaraz, a jak ja to robię?" i to jest w tej książce najlepsze. A najbardziej zapamiętam definicję, co to jest przy-jaźń :).

Przeczytana: 03 października 2016

Książka naprawdę kapitalna :) Gorąco polecam każdemu, kto ma miewa dołki, szuka swojego sensu istnienia, ma wątpliwości...
Warta każdej minuty, a czyta się ją naprawdę migusiem i wiele wnosi do życia :)

Magdalena | 2014-12-05

W porównaniu do ,,dobrej pamięci i złej pamięci" wypada bladziej :)! Natomiast jest pozycja do ,,przeczytania" bez większej męki

ewawkaloszach | 2013-11-08

Dobrze i lekko się czyta, polecam do wanny :)