Zabić Helenę

Seria: Seria dla Beaty
Wydawnictwo: Libros
Killing Helen
ZuzAnka

Znudzona chłopakami w swoim wieku, w ramionach starszego, pewnego siebie i przystojnego Roberta Harriet poczuła słodko-gorzki smak romansu bez zobowiązań, bo - nie ma co taić - żonaty kochanek nigdy nie ukrywał, że nie zamierza się rozwieść. Jego urok osobisty, klasa, a po trosze też platynowa karta kredytowa tak zawróciły dziewczynie w głowie, że nie myślała o istnieniu jego żony. Do czasu, gdy sama, dowiadując się o innej kochance Roberta, niejakiej Helen, weszła w skórę zdradzanej. Zamiast przegnać Roberta gdzie pieprz rośnie, Harriet knuje w sposób wielce naiwny i śmieszny... zbrodnię doskonałą. Tymczasem i jej ktoś planuje wybić Roberta z głowy...

Katherina87 | 2012-11-21

Kamila | 2013-11-26
Przeczytana: sierpień 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Trzydziestoletnia Harriet ma dosyć swojego dotychczasowego życia. Jest samotna, nie ma stałej pracy a wzrastająca w niej potrzeba stabilizacji frustruje z dnia na dzień coraz bardziej. Harriet postanawia porzucić dotychczasowe życie w Londynie i osiedla się w małym miasteczku, gdzie znajduje pracę jako nauczycielka gry na skrzypcach. Zmęczona poszukiwaniem mężczyzny na całe życie daje się wplątać w romans z żonatym, starszym od niej mężczyzną. Chociaż bohaterka od początku jet świadoma, że kochanek nie zostawi dla niej żony i czuje się z tym dobrze, to informacja o innej kochance wytrąca ją z równowagi. Planuje jak się pozbyć konkurentki - Heleny.

więcej: http://tysiaceliter.blogspot.com/2013/09/jak-zabic-czytelnika-na-200-stronach.html

demee | 2014-10-13
Przeczytana: 13 października 2014

Zaskoczyła mnie. Reklamują ją jak książkę "w stylu Bridget Jones". Tymczasem mniej tutaj sytuacji do śmiechu, a bardziej daje do myślenia. Świetny słodko-gorzki obraz kobiety uwikłanej w toksyczną miłość do klasycznego kobieciarza, na dodatek żonatego. Bardzo dobrze napisana, mogę polecić.

cyclingtrivialities | 2011-08-02

Czytane jednym okiem... dlaczego? Przed snem, gdzie już nie miałam siły, ale akurat ta książka nie jest zbyt skomplikowana, że można ją przeczytać śmiało, gdy brak sił. Przy książkach o podobnej tematyce, wypada dobrze, bo nie jest aż tak przewidywalna w jednym momencie, ale reszta banał. Osobowość Harriet jest również nieskomplikowana. Nie jest źle, ale nie powala na kolana.

koziolek | 2012-11-02
Przeczytana: 13 listopada 2012

Szału nie ma ale przyjemnie się czyta.

Angelika Jońska | 2014-06-09
Przeczytana: 2012 rok

Czytałam nie raz. Uwielbiam ten tytuł, jak i całą serię. Miło i szybko się ją czyta, miałam przy tym w wielu momentach niezły ubaw. Nie myślałam, że zazdrosne kobiety mogą aż tak mieszać w życiu swoich kochanków. To idealna książka dla kobiet, przy której można przyjemnie zrelaksować się wieczorem w łóżku.

asia_32 | 2013-06-13
Przeczytana: 13 czerwca 2013

Śmieszna,dowcipna opowieść w sam raz na letnie popołudnie.Polecam!

rogosia92 | 2012-07-22

SUPER !!!! Wesołe opowiadanie 32-letniej Harriet :)

agnieszka | 2012-07-06
Na półkach: Teraz czytam