Templariusze i inne tajne stowarzyszenia

Wydawnictwo: Buchmann
historyczna

Prawda o templariuszach, wolnomularzach i innych tajnych organizacjach Na przestrzeni wieków żyło wiele osób, których podejście do wiary wykraczało poza granice panujących religii. gdy większość wiernych uczęszczała do świątyń i była wyznawcami religii przeznaczonych dla ogółu, niewielkie odłamy chrześcijan, żydów czy muzułmanów podążały tajemnymi ścieżkami duchowości. Niniejsza książka...

Prawda o templariuszach, wolnomularzach i innych tajnych organizacjach

Niniejsza książka przedstawia tajemne organizacje, które wpływały i nadal wpływają na miliony ludzi na całym świecie: od templariuszy do Opus Dei, od indyjskich thugów do japońskich ninja, jak również wyjaśnia zachodzące między nimi relacje.

Jakub | 2014-04-03
Na półkach: Przeczytane, Historia