100 potraw ze śledzia

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-85661-85-9
śledź
Barbara

Książka zawiera sto różnych propozycji na dania z tej popularnej u nas ryby. Są tu więc przepisy na śledzie smażone, wędzone, w oleju, w occie, winie, w sosach, w sałatkach... Wszystkie zostały sprawdzone, a kilkadziesiąt zilustrowano barwnymi fotografiami. Dodano informacje na temat gatunków śledzi oraz sposobów oceny ich świeżości.

Bożena | 2015-12-10

Mam tu swoje ulubione przepisy, które często wykorzystuję. jeszcze wszystkich nie wypróbowałam, ale kiedyś na pewno mi się uda. Śledziki uwielbiam. (Niestety nie tylko śledziki...)

Meowth | 2016-01-29
Magda | 2013-12-27