Wykradając ogień z nieba

Stealing the Fire from Heaven
Chaos, Magia, Okultyzm
popularnonaukowa
foexfoe

Czym są czary? Mistyfikacją, sztuką czy złudzeniem? Zaklinaniem świata czy sposobem na wykorzystywanie ukrytych mocy umysłu? Pomysłem na zniewolenie czy wyzwolenie? Jaką postać przyjmują w świecie współczesnym? Autor niniejszej książki w odpowiedzi na te pytania proponuje tworzenie własnych, unikalnych systemów magicznych w oparciu o przedstawione w niej techniki uwalniania sił nieświadomości. Namawia do konstruowania indywidualnego alfabetu pragnień i związanych z nim słów mocy.

Wykradając ogień z nieba to prekursorska książka, zasługująca na miano 'klasyki', jeśli chodzi o kreatywne podejście do sztuki magicznej i technik psychologicznych. Dzięki zawartym w niej wskazówkom można dotrzeć do najgłębszych pokładów psychiki, stworzyć własny zestaw symboli i z ich pośrednictwem zapanować nad swym losem.

źródło opisu: http://okultura.pl

źródło okładki: http://okultura.pl