Ludzka raso, powstań z kolan. Przebudzenie lwa

Okładka książki Ludzka raso, powstań z kolan. Przebudzenie lwa David Icke
Okładka książki Ludzka raso, powstań z kolan. Przebudzenie lwa
David Icke Wydawnictwo: Illuminatio Cykl: Ludzka Raso Powstań Z Kolan (tom 2) popularnonaukowa
popularnonaukowa
Ludzka Raso Powstań Z Kolan (tom 2)
Human Race Get Off Your Knees. The Lion Sleeps No More
Illuminatio
2015-01-30
2015-01-30
Łukasz Rogala, Adam Jarmuż, Grzegorz Dąbrowski

Książka wcześniejsza niż iluzja percepcji - która w zasadzie powtarza jej wywód. Znajduje się tu jednak mocniej rozbudowana sekcja polityczna i "wyjaśniająca". Obie mulą strasznie - to chyba już taki styl. Dodatkowo kilka "nowych" doniesień ze świata nauki - w tych rozdziałach lektura przyśpiesza i nabiera kolorów, a także odrobinę większa porcja autobiograficznych wątków.

Mądrego to aż miło poczytać.Icke nie bierze jeńców jedzie po zdrajcach,wolnomularzach pseudoelitach,farmacji czy pseudonauce jak walec prawdy.Nie zawiodłem się chociaż większość z tej książki wiedziałem wcześniej ale to dobrze o mnie świadczy.Nie polecam zamkniętym umysłom i bezmózgiej tłuszczy bo tylko rozboli ich głowa.To młot na krzywe zwierciadła tego świata,autor dokładnie opisuje sztuczną,fałszywą rzeczywistość i przekupionych cwaniaków oraz jej agentów.

David Icke swoją kontrowersyjną twórczością zainteresował mnie już jakiś czas temu. Bardzo cieszyłam się z wydania w naszym kraju książek „Ludzka raso powstań z kolan”. Pierwsza część była naprawdę znakomita i dawała do myślenia, dlatego bez żadnych wątpliwości sięgnęłam po część drugą, „Przebudzenie lwa”. Czy pan Icke i tym razem mi przypadł do gustu?
„Przebudzenie lwa” różni się od poprzedniego tomu. Autor nie przytacza już żadnych historii ze swojego życia, a jasno i klarownie wyjaśnia po kolei każdy punkt planu mającego na celu wprowadzenie Nowego Porządku Świata. Rozwija tematy, które poruszył w części pierwszej i w ten oto sposób otrzymujemy niezwykle kontrowersyjne, chwilami absurdalne i nie do uwierzenia informacje. „Plan gry” przedstawiony przez autora składa się z ośmiu punktów. To one uświadamiają nam jak Illuminati i Reptilianie kontrolują całe nasze życie. Od niszczenia naszej odporności i stanu zdrowia, poprzez pranie mózgu dzieciom, aż do ogłupiania całego społeczeństwa.
Ponieważ Nowym Porządkiem Świata interesuję się od lat, nie była to dla mnie żadna wybitna nowość. Owszem, czytało się ciekawie i chwilami naprawdę ciężko uwierzyć, że to ma miejsce, ale każdy człowiek z otwartym umysłem przyzna Icke’owi racje. Jednak muszę zarzucić coś autorowi… niektóre tematy wydawały mi się wyssane z palca. Uważam pana Icke za osobę rozsądną, myślącą i przebudzoną. Ale chociażby strony poświęcone GMO to jakiś absurd – jakby ten inteligentny człowiek naczytał się opinii w mediach i skopiował ją do swojej książki. Jako genetyk nie zgadzam się z informacjami tutaj przedstawionymi, bowiem znam to od strony naukowej i uważam, że GMO stało się rzeczą, na którą można „zwalić” każdy problem – być może to jest element odwracający uwagę, a nie coś, co ma być szkodliwe? Na rynku nie ma dostępnych typowych produktów GMO spożywanych przez człowieka, poza soją, a po nią sięgają głównie wegetarianie i to nie w znaczącym stopniu. Brak istotnej wiedzy w tym temacie powoduje tę całą nagonkę.
Nie da się ukryć, że twórczość autora otwiera czytelnikowi oczy. Niektórzy to z pewnością wyśmieją i nic się na to nie poradzi, niestety. Jednak osoba, która potrafi logicznie kojarzyć fakty i przede wszystkim potrafi myśleć, z pewnością zda sobie sprawę z tego, dokąd zmierza ten świat. Wizja przedstawiana przez autora jest przerażająca, temu zaprzeczyć nie można. Właściwie sytuacja wygląda beznadziejnie – jesteśmy skazani na zagładę. W taki właśnie sposób wszystkie zebrane informacje zostały zaprezentowane. I nagle pojawia się światełko w tunelu – możemy to przezwyciężyć! Autor na sam koniec wyjaśnia, w jaki sposób i jak ku temu dążyć… Jednak czy naprawdę garstka społeczeństwa, która jest przebudzona, może tego dokonać? To takie trochę popadanie ze skrajności w skrajność, jest tragicznie, ale jak zmienimy myślenie to pokonamy tych wszystkich, którzy mają władzę nad światem od lat. Osobiście widzę tutaj pewne niedopowiedzenia… gdyby to naprawdę było takie proste, to świat z pewnością wyglądałby inaczej.
„Ludzka raso powstań z kolan” to na pewno książka kontrowersyjna, wzbudzająca skrajne emocje, poruszająca i skłaniająca do uaktywnienia tych obszarów mózgu, które zostały przez wielu ludzi zapomniane. Owszem, mam kilka zastrzeżeń, ale być może właśnie o to chodzi? Książka, która zmusza do myślenia, sprawia, że zaczynamy się zastanawiać nad naszym życiem i tym, co dzieje się dookoła, pobudza do działania i szukania nowych informacji… To na pewno jest rzeczą dobrą. Każdy ma prawo wyrobić sobie swoją opinię i dążyć do rozwoju, a ta książka na pewno to umożliwia. I co z tego, że chwilami miałam ochotę rzucić nią o ścianę i porozmawiać z autorem dogłębniej na pewne tematy? To oznacza tylko tyle, że naprawdę porusza umysł i duszę czytelnika. Za dużo nowego się nie dowiedziałam, ale miło było wiedzę ugruntować. Polecam.
bookeaterreality.blogspot.com

„Przebudzenie lwa”...

1937

Drugi tom jest wg mnie jeszcze ciekawszy, szczególnie jego pierwsza część, w której DI opisuje naturę rzeczywistości, a raczej Matriksa, który uważamy za „twardą” rzeczywistość. Bardzo dokładnie i zrozumiale wyjaśnia wszystkie zagadnienia. Wiele kwestii poznałam już u innych autorów czy z innych źródeł. Tu są one w jednym miejscu i przy tym przedstawione w powiązaniu ze sobą oraz to, co z tego wynika dla ludzkości, jakie są skutki totalnego niezrozumienia natury świata, w którym żyjemy, i tego czym/kim jesteśmy.

W dalszej części rozwinięte są punkt po punkcie tezy zawarte w słowach Michaela Ellnera: „Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami: lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, a religie niszczą duchowość”.
O tym jak współczesna medycyna koktajlami chemicznymi „leczy” do śmierci i na śmierć.
O prawach, ale nie dla zwykłych ludzi.
O edukacji, która uczy powtarzania regułek (często niosących zupełnie fałszywe treści) i wypełniania testów; której poziom na całym świecie jest w szalonym tempie obniżany; przez którą „zamyka się” ludzi w lewej półkuli mózgu, poprzez m.in. likwidowanie przedmiotów rozwijających prawą półkulę (czyli kreatywność, samodzielne myślenie itd.),tzn. muzyki, plastyki, zajęć tanecznych (a teraz jeszcze Finlandia zapowiedziała likwidację nauki pisania ręcznego!!!). I dlaczego posyła się do szkół coraz młodsze dzieci (u nas trwa batalia o sześciolatki).
O tym, że na świecie nie ma i nigdy nie było niezależnych i suwerennych krajów, a „rządy” to jedynie marionetki, wykonujące rozkazy i że żaden rząd na świecie nie ma a celu dobra obywateli, a jedynie korzyści władców świata. Jak i po co wywołuje się wojny.
O manipulacji informacją i kłamstwach w mediach głównego nurtu. O dezinformacji i ośmieszaniu rzetelnych informacji (we wszystkich dziedzinach łącznie z oficjalną nauką) poprzez m.in. wrzucanie ich jak leci do worka „teorie spiskowe”.
O prawdziwym celu powołania do istnienia funkcji różnych kapłanów i instytucji religijnych.

To bardzo źle, że ludzi to nie interesuje. Gdyby więcej ludzi miało o tym wszystkim pojęcie, gdyby poznali ogrom manipulacji, jakim poddawana jest ludzkość w każdym wymiarze istnienia, to świat wyglądałby zupełnie inaczej. Cel: sprawienie, aby niewolnicy pokochali swoje niewolnictwo został w zasadzie osiągnięty.
To świat Orwella, już w nim żyjemy. A pętla się zaciska coraz bardziej.

PS Mam jeszcze uwagę do określenia "pożyteczni idioci". Pożyteczne jest coś, czego wykorzystanie niesie korzyści, ale dobre. Powinno być "użyteczni idioci", bo "użyteczne" jest to, czego się po prostu używa - narzędzie - czasem w niecnych celach. Użytecznych idiotów właśnie się używa jak (bez)rozumnych narzędzi. Drobna różnica, ale wydźwięk jakże odmienny.

• Do kupienia
  • New World Order
  • 365

Dodaj cytat z książki Ludzka raso, powstań z kolan. Przebudzenie lwa