Mąż dla Cassandry

Tłumaczenie: Sylwia Twardo
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romense Classic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Kissing cousins
małżeństwo, kłopoty, kuzyn, hrabia
Ursusek

Po śmierci ojca, naukowca-dziwaka, dwudziestoletnia Cassandra Markham wraz z trójką młodszego rodzeństwa zostaje bez środków do życia. Aby zapewnić dzieciom dach nad głową, postanawia wyjść za mąż. O pomoc w znalezieniu odpowiedniego kandydata prosi swego dalekiego kuzyna, Simona Markhama, hrabiego Worthing. Simon wspiera Cassie w jej zamierzeniach, pragnie bowiem pozbyć się z domu ubogich krewnych, zanim poślubi najpiękniejszą pannę w Londynie i rozpocznie karierę w świecie wielkiej polityki. Ciągle mu się jednak wydaje, że żaden ze starających się o Cassie nie jest godzien tej ambitnej, inteligentnej i urodziwej dziewczyny...

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2003

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=83-7264-185-4

AniaŁania | 2017-07-02

Niektóre wątki są bardzo słabo rozwinięte i bardziej niewiarygodne niż to konieczne. Chociażby to, że kupiec opętany namiętnością do Cassandry nagle przestaje się nią interesować. Nie wyrusza za nią w podróż do Kornwalii. Tekstowi brak pikanterii.

ladygreen | 2011-09-12
Przeczytana: wrzesień 2011

Całkiem przyjemne czytadło na wieczór:)

Caro | 2017-07-16
Anna Baj | 2017-02-23