Boso po trawie

Tłumaczenie: Julita Mirska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Super Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Barefoot in the grass
Ursusek

Zamieniając Nowy Jork na Devon Beth sądziła, że jest gotowa rozpocząć nowe życie, zapomnieć o przeszłości, wreszcie być normalną kobietą, a nie pacjentką po mastektomii. I się pomyliła... Kiedy w jej życiu pojawił się mężczyzna, którego obecność nie była jej obojętna, a i on wyraźnie się nią interesował, koszmar minionych lat powrócił ze zdwojoną siłą. Beth nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie, jak Ryan się zachowa, gdy mu powie o swej chorobie i okaleczeniu. Czy od razu zniknie przerażony, czy zmusi się do przelotnego flirtu i zniknie potem? Ryan z kolei po raz pierwszy w życiu musi przeprowadzić uczciwy rachunek sumienia. Czy zdoła powiedzieć sobie i Beth prawdę?

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: www.allegro.pl