Ale faza! Życie pod napięciem

978-83-7505-139-1
świadectwo, zakon, Bóg, wiara, siła
religia
inga

Książka pokazuje, że życie ideałami chrześcijańskimi jest możliwe i to nie tylko dla zakonnika, ale także dla ojca rodziny. Autorzy dowodzą, że życie z Bogiem daje niesamowitego "kopa" może nawet większego niż porażenie prądem. Dochodzą do wniosku, że jako wierzący w Boga, tylko wtedy nie będziemy "kopciuchami", gdy odkryjemy jak wielkie bogactwo kryje się w chrześcijaństwie. Książka, którą trzymasz w ręku jest próbą podzielenia się doświadczeniem zdobytym w czasie życiowych zmagań. Znajdziesz w niej odpowiedzi na pytanie o powołanie, modlitwę, spowiedź i o inne ważne elementy życia chrześcijańskiego. Niech to będzie dla ciebie świadectwo dwóch elektryków, którzy nie lubią marazmu życiowego i starają się wykorzystać każdą sekundę życia.

magdalena | 2010-12-03

Ojciec Szymkowiak jest godny uwagi. Pisze bardzo interesująco i nie o suchych faktach, prawdach wiary i o innych przepełnionych patosem rzeczach. Mówi o miłości Boga, o spowiedzi, jako o najpiękniejszym darze Kościoła, o Jezusie jako przyjacielu, o wierze młodych ludzi... I pisze przyjemnie, trafia do młodzieży. Jest to książka, która wiele zmieniła w moim życiu. Ojca polecam bardzo serdecznie, potrafi pomóc.

Paulina | 2013-12-14

Nie chcę oceniać z powodu oddalenia się tego kapłana od zakonu :(

Szakal | 2013-03-04
Na półkach: Przeczytane, ŻYZIE DUCHOWE

Za duży młyn tematyczny. Niekonsekwencja w dywagacjach teologicznych. Można ją przeczytać dla pewnych inspiracji i osobistych rozważań dotyczących duchowego rozwoju. miałem nadzieję większego "spięcia" podejmując tę lekturę. :)

secc | 2013-12-22
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 18 września 2013

Z podejściem do wiary takim jakie lubię.
Przyjemna.

hadzia | 2011-02-11