Jest alternatywa! Poruszające świadectwa nawróceń

978-83-62927-96-8
świadectwa, nawrócenie, Bóg
religia
Alcyone

Książka, którą oddajemy do rąk czytelników, jest świadectwem życia ludzi związanych ze Wspólnotą Alternatywnych i ich przyjaciół, którzy odważyli się opowiedzieć o swoim piekle i niebie. Każdy, kto doświadczył życiowych trudności i pyta o sens tego, co się stało, może się z nimi utożsamić. Oni także słuchają muzyki, chodzą na imprezy i potrafią godzinami dyskutować o życiu. Z tym małym...

Oni także słuchają muzyki, chodzą na imprezy i potrafią godzinami dyskutować o życiu. Z tym małym dodatkiem, że słowo Bóg nie jest dla nich reliktem z przeszłości, ale najważniejszą Teraźniejszością. Wielu z nich z tym słowem na ustach skończyło studia i weszło w dorosłe życie. O ich nawróceniu nie pisano w gazetach, a o tym, co robią nie mówi się w telewizji. Wyrwani z piekła mówią o niebie ukrytym w osobie Jezusa Chrystusa. W życiu starają się dokonywać wyborów zgodnych z Ewangelią. I choć nie zawsze im to wychodzi, jednak chcą pokazać, że można w sposób alternatywny przeżywać swoją wiarę i odnajdywać drogę do Boga. I mają do tego prawo.

Jak ktoś powiedział: tyle jest dróg do Boga, ilu jest ludzi. Nie my znajdujemy Boga, ale On nas znajduje.

źródło opisu: http://www.religijna.pl/product_info.php/products_id/4698

źródło okładki: http://www.religijna.pl/product_info.php/products_id/4698

Alcyone | 2012-07-15
Przeczytana: 14 lipca 2012

Książka nie powala, choć jest parę mocnych świadectw. Myślę, że każdy znajdzie w niej dla siebie coś innego ;)

Ania | 2016-03-06

Książka przede wszystkim jest dla ludzi młodych ,którzy są zagubieni w swoim życiu. Czyta się jednym tchem. Polecam.

CzytanieJestSpoko | 2016-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2016