Cmokaj, dmuchaj, parskaj, chuchaj. Ćwiczenia oddechowe i artykulacyjne dla najmłodszych.

Wydawnictwo: Harmonia
83-7134-164-4
mowa, terapia, ćwiczenia
poradniki
Maja

Publikacja zawiera 35 ćwiczeń oddechowych i artykulacyjnych dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Zabawy, oprócz działań wspomagających prawidłową wymowę, rozwijają wyobraźnię, umiejętność koncentracji uwagi, koordynację wzrokowo-ruchową. Można je wykorzystywać zarówno w pracy indywidualnej z dzieckiem, jak i grupowej. Do książki dołączono dwie gry.

Jolene | 2014-03-14
Przeczytana: 2016 rok