Encyklopedia sławnych Polaków

Wydawnictwo: Publicat
83-245-1225-X
encyklopedia, sławni Polacy
alex2586

Encyklopedia sławnych Polaków to 300 biogramów postaci, które pozostawiły trwały ślad w naszej historii. Są to ludzie wyjątkowi - królowie i książęta, święci i duchowni, pisarze i poeci, sportowcy i politycy, wodzowie i żołnierze, naukowcy i artyści. Każdy biogram odsłania barwne, niekiedy skomplikowane losy wybitnych osób, ich trudne wybory i wyzwania, przed jakimi stawali. Przedstawia ich...

Każdy biogram odsłania barwne, niekiedy skomplikowane losy wybitnych osób, ich trudne wybory i wyzwania, przed jakimi stawali. Przedstawia ich działalność, pasje i życiowe osiągnięcia. Każde hasło składa się z: portretu postaci, informacji biograficznych, kalendarium.

gudula | 2015-09-18
Bałucki | 2015-09-05