Encyklopedia dla młodzieży Larousse

Memo Junior Larousse
837066-084-3
encyklopedia
Kamulka84

Pozycja prenzaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 9-18 lat, prezentująca dorobek ludzkości od zarania dziejów do współczesności.

źródło opisu: tył książki

Liliana | 2011-09-30

Dawno, dawno temu, czasach, kiedy nie było jeszcze Wikipedii, rodzice kupowali dzieciom encyklopedie...

Bardzo fajnie skomponowana, napisana przystępnym językiem, bogata w ilustracje. Mój egzemplarz nosi poważne ślady użytkowania... Wiedza w niej zawarta jest przydatna nie tylko dzieciom, wystarczy obejrzeć choć jeden odcinek programu "Matura to bzdura"...

Katarzyna | 2012-12-21

Ach, pamiętam te czasy, gdy nie było internetu! Sama kupiłam sobie tę encyklopedię, bo był w niej dział o powstawaniu książki ;D Uwielbiałam szczególnie ten fragment, ale i całość czytałam po wielokroć!

Magda | 2012-12-21
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam
Przeczytana: 21 grudnia 2012

Encyklopedię dostałam na 11te urodziny. Mimo upływ lat wciąż z niej korzystamy. Pół roku temu odkrył ją mój 5 letni synek, na początku kazał sobie czytać frgmenty do poduszki, teraz sam uczy się składać literki przy jej pomocy. Encyklopedia obudziła w nim ciekawość do świata i jest jego ulubioną towarzyszką w wolnym czasie. Szukałam nowszego wydania, niestety bezskutecznie.

Meggi59 | 2015-10-26
Na półkach: Wracam, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: październik 1998

Książka, mimo że wydana już dawno temu,niewiele straciła na mądrości- kupiłam ją dla moich dzieci,a teraz z dużym zainteresowaniem "studiuje" ją mój 6-letni wnuk.

deColberg | 2016-02-09
Rafał Kowalski | 2014-06-30