Przepisy Czytelników: Zima

7 (15 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-05661-03-4
kuchnia, przetwory, przepisy
Barbara

Przepisy Czytelników. Zima to pierwsza z czterech (następne to: Lato, Wiosna, i Jesień) pozycji miniserii, w której zamieszczamy nadesłane nam przez Czytelników przepisy (łącznie 480 przepisów).
W tej książce, jak w pozostałych, zamieściliśmy 120 przepisów, wśród których znaleźć można coś na ząb, coś na obiad i coś słodkiego. Tym razem są to przepisy na potrawy najczęściej jadane w zimie.

lusiem | 2011-09-18

Jedna z pierwszych książek o gotowaniu którą kupiłam.wiele przepisów z niej wykorzystałam i na stałe zagościły w naszym domu

hagne | 2016-05-13
Na półkach: Kulinaria, Posiadam, Przeczytane