Łatwe gotowanie

Makes It Easy
978-83-7495-415-0
Gordon Ramsay, kuchnia
Pistacia

Gordon Ramsay - kucharz znany z niekonwencjonalnych sposobów gotowania, którego książki biją rekordy popularności, właściciel luksusowych restauracji, które otrzymują najwyższe noty trzech gwiazdek najbardziej prestiżowego przewodnika po restauracjach świata - "Michelin Guide". W tej niezwykłej książce ukazuje, jak możesz cieszyć się wspaniałymi potrawami we własnym domu bez poświęcania...

"Michelin Guide".

W tej niezwykłej książce ukazuje, jak możesz cieszyć się wspaniałymi potrawami we własnym domu bez poświęcania wielu godzin na ich przygotowywanie. Wykorzystując najlepsze składniki, niebanalne połączenia smaków i nieskomplikowane metody gotowania, stworzył ponad 100 modnych i jednocześnie prostych do przygotowania przepisów na każdą okazję - od śniadań, po mniej lub bardziej oficjalne spotkania z rodziną lub przyjaciółmi.

Zachwycające zdjęcia przedstawiają Gordona, który wybiera i kupuje składniki oraz gotuje wyjątkowe potrawy. Gordon Ramsey naprawdę sprawia, że gotowanie staje się proste!

[opis wydawcy]

Awris | 2012-11-05

Tragiczne tłumaczenie, wiele błędów - brakujące składniki w spisie, które później nagle pojawiają się w nieokreślonych ilościach w opisie wykonania... Muszę chyba zaopatrzyć się w oryginalną angielską wersję by porównać czy to autor czy tłumacz nie przyłożył się do tej pozycji.

Zaczytana | 2016-09-02
Magdalena | 2016-03-17