100 nowych ciast. Przepisy siostry Anastazji

Seria: Kuchnia siostry Anastazji
Wydawnictwo: WAM
ciasta, ciasteczka, placki
Weronika

Siostra Anastazja przygotowała sto nowych przepisów na wspaniałe i smakowite ciasta. Warto wypróbować, na pewno się udadzą! Polecamy wszystkim łasuchom! Wszystkim pragnącym zasmakować wyśmienitych ciast i ciasteczek polecam najnowsze przepisy siostry Anastazji i życzę udanej krzątaniny przy ich pieczeniu. Wiernym smakoszom jej ciast życzę, aby z trudnością szło im odrywanie się od tych...

Wszystkim pragnącym zasmakować wyśmienitych ciast i ciasteczek polecam najnowsze przepisy siostry Anastazji i życzę udanej krzątaniny przy ich pieczeniu. Wiernym smakoszom jej ciast życzę, aby z trudnością szło im odrywanie się od tych pyszności. Niech nabieraj ą wprawy w ich przyrządzaniu, pieczeniu i podawaniu.

źródło opisu: fragment Wstępu ks. Stanisław Groń SJ

źródło okładki: http://www.kdc.pl/100-nowych-ciast_p1323773.html

Basiek | 2017-04-12

Nie wiem, czy "przeczytane" to w tym wypadku dobre określenie - powiedziałabym raczej, że "pooglądane, przestudiowane i w fazie testowania :)". Jakieś 20 już przetestowałam i jestem jak najbardziej zadowolona - czyt. nie dość, że się udały, to jeszcze smakowały. Książka idealnie sprawdza się w kuchni osoby, która talentów kulinarnych nie posiada.

sigma122 | 2016-08-11
Przeczytana: listopad 2017

Książka jest absolutnym mistrzostwem - pięknie ilustrowana, zawiera cudowne przepisy, które zawsze się udają. Polecam każdemu, kto uwielbia piec ciasta i ma trochę czasu na kulinarne eksperymenty...bo choć ciasta z przepisów zawartych w tej książce smakują obłędnie, to są jednakże dość pracochłonne.

matala6 | 2014-08-24

Piękne zdjęcia i aż chce się piec :)

Na półkach: Przeczytane, WAM

Po tę książkę sięgnęłam w zasadzie bez zastanowienia. Wielokrotnie słyszałam już o książkach siostry Anastazji, więc stwierdziłam, że czas najwyższy przekonać się na własnej skórze co jest w nich takiego nadzwyczajnego. A ponieważ, wszyscy w naszej rodzinie to "słodziuchy" wybór padł na ciasta. Już tytuł sprawił, że ślinka napłynęła mi do ust, a oczekując na przesyłkę wyobrażałam sobie te wszystkie fantastyczne specjały, które powstaną, gdy zacznę piec według wskazówek z nowego poradnika kulinarnego.

Ogólnie rzecz biorąc lubię nie tylko jeść ciasta, ale również je piec. I choć teraz pewnie Was zaskoczę - tę drugą czynność lubię znacznie bardziej. Problem tylko w tym, że jak już jakieś pyszności powstaną, to nie znikają one natychmiast i... kuszą :P Ale jak tu nie piec, gdy wokół tyle przepisów na takie wspaniałości!!!

Gdy poradnik kulinarny siostry Anastazji trafił w moje ręce od razu przystąpiłam do lektury. Muszę przyznać, że książka natychmiast wywarła na mnie bardzo dobre...

justi | 2011-07-26

Pyszności!

Katarzyna | 2011-04-19

Smakowita książka , tak jak ciasta, które opisuje!

Książka super wydana. W twardej oprawie, zdjęcia kolorowe. Wypieki zawsze wychodzą. Polecam:)