123 sałatki i surówki siostry Anastazji

Seria: Kuchnia siostry Anastazji
Wydawnictwo: WAM
kulinaria, sałatki, surówki
karolinka

123 sałatki i surówki to poradnik dla każdego. Starannie dobrane receptury i bezcenne rady, umożliwią początkującym podjęcie pierwszej kulinarnej próby, a bardziej doświadczeni, przekonają się, że sztuka gotowania może być jeszcze bardziej wyszukana. Obok przepisów na wykwintne sałatki na specjalne okazje, Autorka podpowiada sposoby na urozmaicenie surówek, które są elementem codziennego menu....

Autorka podpowiada sposoby na urozmaicenie surówek, które są elementem codziennego menu. Gorąco polecamy wszystkim smakoszom. Na zdrowie!"

źródło opisu: opis okładkowy

książek: 1978
asiula1000 | 2016-07-11
Przeczytana: 10 lipca 2016

Jak zwykle u s.Anastazji - jest smacznie.
Wiele ciekawych pomysłów i na proszony obiad i urodzinowe przyjęcie.

książek: 2043
_Agnieszka_ | 2014-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2014

„123 sałatki i surówki siostry Anastazji” to bardzo pomocna książka kucharska, bo komu z Nas nie zabrakło pomysłu na codzienne sałatki i surówki do posiłków? Otóż z tą książką na każdy dzień miesiąca można przygotować coś innego. Przepisów na surówki i sałatki jest mnóstwo.
Sałatki z dodatkiem owoców, warzyw, ryb, mięs, makaronów, ziaren oraz ryżu jest tyle, że znajdzie się coś pysznego dla każdego, nawet dla tego najbardziej wybrednego niejadka. Serdecznie polecam i życzę smacznego.

Paweł | 2014-10-15

Kupiłem tą książkę ze względu na naukę gotowania. Takie wprowadzenie bo świata kuchni i nie zawiodłem się. Byłem mile zaskoczony, że jako laik i osoba która z gotowaniem miała mało do czynienia poradziła sobie z zrobieniem dobrej sałatki. Przepisy są doskonałe, dobrze napisane co prowadzi do zrobienia genialnych sałatek a daje także możliwość do wypróbowania własnych przypraw. Pozwala eksperymentować ze smakiem także gorąco polecam :)

Na półkach: Przeczytane, WAM

O książkach Siostry Anazstazji wspominałyśmy Wam już nie raz i pewnie nie raz zdarzy nam się o nich napisać, bo ma ona na swoim koncie kilka bardzo ciekawych książek kucharskich :)

Jeśli czytacie nas regularnie to z pewnością wiecie, że mam fioła na punkcie książek z wszelkiego rodzaju przepisami. Próbuję sobie przypomnieć czy mam już w swoim zbiorze jakąś książkę wyłącznie z sałatkami i surówkami i nic mi do głowy nie przychodzi, wiec ta jest zdecydowanie pierwsza jeśli chodzi o ten rodzaj dań ;)

Sałatki i surówki uwielbiam od zawsze. Zwykła sałatka warzywna jest przeze mnie ubóstwiana do dziś. Zawsze z niecierpliwością czekam na różnego rodzaju święta, bo właśnie wtedy najczęściej można załapać się na taką sałatkę :D Ale każda inna także jest mile widziana. Czy to na słono z warzywami czy też na słodko z owocami - zjem każdą ;) A surówki? Mmm pyszne do obiadków czy też do kiełbasek z grilla... Aż mi ślinka pociekła!

W tej książce znajdziemy aż 123 przepisy! Mnóstwo prawda?...

Katarzyna | 2011-04-19

Cudownie proste i smaczne przepisy!

karolinka | 2010-11-16

Wiele przepisów już wypróbowałam i ani razu się nie zawiodłam. Polecam serdecznie!