Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje

Susan Forward Wydawnictwo: Rebis nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Men who hate women and women who love them
978-83-7510-735-7
Marta Klimek, Teresa Lechowska
Rebis
poradnik związki
Men who hate women and women who love them
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7510-735-7
Marta Klimek, Teresa Lechowska
poradnik związki

Okładka książki Toksyczni rodzice. Jak się uwolnić od bolesnej spuścizny i rozpocząć nowe życie Susan Forward, Craig Buck
8,0
Toksyczni rodz... Susan Forward, Crai...
Okładka książki Toksyczny partner. Jak uwolnić się z niezdrowej relacji Susan Forward, Donna Frazier
7,5
Toksyczny part... Susan Forward, Donn...
Okładka książki Toksyczni rodzice Susan Forward, Craig Buck
7,3
Toksyczni rodzice Susan Forward, Crai...

Lektura obowiązkowa dla kobiet. Mi pomogła zrozumieć koleżankę i być dla niej bardziej pomocną w trudnym okresie życia. Jak zaczęłam rozmawiać o tej książce z koleżankami, okazuje się, że mnóstwo jest takich doświadczeń wokół.

Bardzo dobra książka

Zakazany owoc smakuje najlepiej - jest to prawda stara jak świat, lecz co zrobić, gdy pomimo wszystko zdobędziemy mężczyznę naszego życia a on... no cóż nie traktuje nas tak jak to sobie wyobrażaliśmy?
Na to pytanie, oraz wiele innych związanych ze skomplikowanymi relacjami odpowie właśnie ten poradnik.

1976

Trafiła do mnie we właściwym momencie.
Jeśli nie macie tytułowego problemu, książka zawiera sporo ciekawych ćwiczeń, których znajomość i wykorzystywanie może się przydać we wsztkiego rodzaju relacjach międzyludzkich.

Dyskusje

• Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • Mam/miałam
  • 1996-2011
  • P 10

Dodaj cytat z książki Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje