Chleb. Domowy wypiek

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z różnych stron świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: RM
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7243-821-8
Dorota Smakuje

Chleb na ciemnym piwie, na kwaśnym mleku, z jogurtem, pietruszką lub anyżkiem - moda na domowe wypieki powraca. Dzięki tej książce możesz samodzielnie upiec wspaniałe chleby: z ziarnami, ziołami, wiejskie na naturalnym zakwasie. Będą idealne na kanapki z wędliną, serem czy świeżym twarożkiem. Szwedzkie bułki z cynamonem, prowansalskie podpłomyki z szafranem lub niemieckie precle możesz podać na podwieczorek. Niebanalnym dodatkiem do sałatek mogą być pieczywa słodkie - z tartymi jabłkami, figami i orzechami.
Pieczenie tych rarytasów nie jest trudne, a na ciasto nie potrzeba wielu składników. Podając samodzielnie upieczony chleb, mile zaskoczysz swoich gości.

Kakunia | 2014-10-28

książkę dostałam w prezencie.
przeczytałam, czasem korzystam z pojedynczych przepisów. przepisy proste, niezbyt wyszukane, ale łatwe do wykonania nawet dla niezbyt zaawansowanej kuchennie osoby.

danny8 | 2017-12-02
Andrzej Chojnacki | 2017-06-17