Żywienie niemowląt. Karmienie naturalne, żywienie, nauka jedzenia

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7626-161-4
karmienie, dziecko, niemowlę, żywienie
Barbara

Poród zakończony, maleństwo zdrowe - radość rodziców jest ogromna! Jednak warunkiem dalszego prawidłowego rozwoju dziecka jest zdrowe odżywianie. W tym poradniku znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat karmienia naturalnego, mieszanek mlecznych, wprowadzania pokarmów stałych, odżywiania dziecka w czasie choroby i w przypadku alergii pokarmowej. - Karmienie piersią czy butelką - Pierwsza zupka: kiedy, co, ile - Gotować czy kupować gotowe - Co robić, kiedy maluch choruje - Przepisy na dania dla dzieci.

Barbara | 2010-09-06
Na półkach: Przeczytane, 000 - Posiadam