Living Without Limits
ograniczenia, życie
biznes, finanse

Życie bez ograniczeń to lektura,której trudno się oprzeć, o bardzo ważnym przesłaniu.Oferuje wspaniałe przewodnictwo w zakresie przełamywania barier,które mogą utrudniać twoje życiowe postępy.Zachwycajaca i motywująca,rzuca nam wyzwanie,abyśmy pozbyli się ograniczających sposobów zachowania,schwycili nasze marzenia i odmienili swoje życie.Większość ludzi pragnie lepszego życia,zatem dlaczego tak niewielu się to udaje?Czego nam brak?Czy można tego elementu,który Jack Smith nazywa doświdczeniem"Pewnego dnia"?Ta książka inspiruje do:
-nieschodzenia z obranej drogi,aby zrealizować swoje zamierzenia
-po prostu powiedzenia:"TAK!" swoim poszukiwaniom.Na pytanie:"Jak?" odpowiesz sobie w realizacji,
-zaprzestania słuchania ludzi,którzy niczego nie doprowadzaja do końca i podążania naprzód,
-zrozumienia,że strach to tylko slowo.Nie może cię on powstrzymać,jesli mu nie pozwolisz!
-wzięcia większej odpowiedzialności za swoją przyszłość.Ona zależy od ciebie.
Jack pomaga ci zajrzeć wewnątrz siebie,dzieląc się oczywistymi prawdami,ozdobionymi perełkami humoru.Nauczysz się,dlaczego możesz się potknąć w świecie nieograniczonych możliwości i odkryjesz,jak możesz je pokonać,aby osiągnąć kolejny poziom spełnionego życia.

Ania | 2015-02-20
Paula Dąbrowska | 2010-09-02