Potęga głośnego przemawiania do samego siebie

Tłumaczenie: Karol Grzelak
Wydawnictwo: Possibility Press
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The power of talking out loud to yourself
przemawianie
biznes, finanse

Potęga głośnego przemawiania do samego siebie może pomóc ci w: -ustalaniu priorytetów tak,żebyś podążał za swoim marzeniem i żył życiem jakiego pragniesz -pokonaniu strachu przed robieniem nowych rzeczy,tak abyś mógł osiągnąć więcej -przemawianiu z najwyższą pewnością siebie,tak aby uwydatnić swoje cechy przywódcze -bezbolesnym usuwaniu frustracji,by zmniejszyć stres i poprawić relacje z...

Potęga głośnego przemawiania do samego siebie może pomóc ci w:
-pokonaniu strachu przed robieniem nowych rzeczy,tak abyś mógł osiągnąć więcej
-bezbolesnym usuwaniu frustracji,by zmniejszyć stres i poprawić relacje z innymi
-prowadzeniu negocjacji tak,aby uniknąć bycia wykorzystanym
-nauczeniu się jak wprowadzać pozytywne zmiany w swoim życiu

Magdalena Bienia | 2011-02-20

Co, jak i dlaczego warto do siebie mówić.

Lubczyk | 2016-02-06
Y_Rika | 2012-11-02