The Seventy Great Mysteries od Ancient Egypt
83-7167-289-6
historia
amen

"Siedemnastu światowej sławy egiptologów odkrywa sekrety faraonów, ich poddanych i bóstw starożytnego Egiptu. Odpowiadają na pytania: Skąd pochodzili pierwsi Egipcjanie? Czy wynaleźli pismo? Kto wznosił piramidy i grobowce? Dlaczego Nefertiti zniknęła? Gdzie leżało królestwo Jam? Kim byli Hyksosi? Po co pisano listy do zmarłych? Co Egipcjanie wiedzieli o własnej historii? Dlaczego w Egipcie nie było epoki żelaza? Exodus Izraelitów - prawda czy mit? W książce zamieszczono liczne piękne ilustracje oraz słowniczek. "

Chardonay | 2018-03-03
Merenbast | 2016-10-18